Forum Legacy of Kain Poland Strona Główna  
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Blood Omen 2 Chapter 9 Problem z przejściem Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pagdzissss
Gość




PostWysłany: Nie 0:52, 24 Lut 2019 Powrót do góry

Witam, BO2 przeszedłem pare razy na PC, tym razem jednak postanowiłem przejść wszystkie cześci LOK w wersjach na konsole. Nadszedł czas na BO2 na PS2, miałem wersje NTSC która miała problem z muzyką, udało mi się zdobyć wersje PAL która działa bez zarzutu pomijając oczywiście, że działa w 50fps (co jest normalne). W każdym razie doszedłem do 9 poziomu o nazwie The Device, jestem w 65% ukończenia poziomu, mam moment w którym musze przejąć kontrole nad typkiem poniżej mnie tak by mógł otworzyć mi drzwi, problem jest w tym, że nie moge wejść na kładke oddzielająca dwie platformy. Tzn postać zachowuje się tak jakby była tam niewidzialna ściana. Próbuje wejść pod różnymi kątami ale nic to nie daje. Chciałem wysłać link by sprecyzować o jaki moment mi chodzi ale niestety jako osoba niezarejestrowana nie moge tego zrobić. Zatem owy moment można znaleźć w filmiku na YT zatytuowanym "(Blood Omen 2) Chapter 9- The Device: Into the Depths" w minucie 23:19. Może ktoś wie jak to naprawić lub jak skonfigurować emulator by dało się normalnie przejść ten etap?
Mundugumur
Starożytny wampir


Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 782 Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 18:11, 19 Mar 2019 Powrót do góry

Jak miałem podobny problem (tj. niewidzialna ściana blokująca bohatera) w BO2 tylko w wersji PC, również w jednym z ostatnich poziomów to niestety skończyło się dla mnie przejściem gry od nowa... Ale może ktoś mądrzejszy będzie w stanie pomóc, ja wtedy nie znalazłem rozwiązania. Smile

Obawiam się, że te poziomy mogą być zbugowane, może robili je na prędce i nie przetestowali wystarczająco dobrze.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Mundugumur dnia Wto 18:11, 19 Mar 2019, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Pagdzissss
Gość




PostWysłany: Nie 15:40, 14 Kwi 2019 Powrót do góry

Problem rozwiązałem w ten sposób, że pobrałem wersje NTSC oraz jakieś programy służące do sformatowania sejwów dzięki czemu byłem w stanie przejść ten moment na wersji NTSC. Potem powróciłem ponownie do swojej wersji ale jak się okazało dalsza cześć levela także była zbugowana, teraz natomiast w sposób taki, że brakowało wszędzie tekstur i mogłem spaść z etapu. Z kolejnym już nie było żadnych problemów no i jakoś udało się ukończyć całą gre, ale coś mi świta, że kiedyś jak grałem w wersje na PC to też mnie dopadł ten problem. Całkiem możliwe, że jest to spowodowane niedoczytaniem czegoś przez gre i dlatego blokuje nas niewidzialna ściana Smile ciężko powiedzieć ale już wiem, że najlepiej zapisywać gre na paru slotach bo na jednym jest to ryzyko, że coś się zbuguje Very Happy
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)